Pasiekta pirmoji pergalė!

Kėdainių „Nevėžio“ krepšininkai iškovojo pirmąją pergalę Lietuvos krepšinio lygoje. Šeimininkai rezultatu 91:68 (18:14; 29:11; 19:19; 25:24) sutriuškino Panevėžio „Lietkabelio“ ekipą.

Kėdainių krepšininkai gerai pradėjo rungtynes ir po pirmojo kėlinio turėjo keturių taškų pranašumą. Antrajį rungtynių kėlinį šeimininkai sužaidė su labai didele energija ir kėlinį laimėjo net 18 taškų persvara.

Po ilgosios pertraukos svečiams nepavyko sumažinti atsilikimo ir šeimininkai saugų pranašumą išlaikė iki pat rungtynių pabaigos, taip nepalikdami jokios vietos bet kokiai intrigai šiose rungtynėse.

Rezultatyviausiai nugalėtojų gretose žaidė 22 taškus (4 rez. perdavimai) pelnęs Laurynas Beliauskas. Puikiai sužaidė graikai broliai Kalaitzakiai, kurie Milvokio „Bucks“ komandos tarptautinio skauto, buvusio Kauno „Žalgirio“ žaidėjo, Kornelio Davido akivaizdoje pelnė po 18 taškų. Georgios Kalaitzakis taip pat atkovojo 9 kamuolius ir atliko 7 rezultatyvius perdavimus. Labai arti dvigubo dublio buvo Viny Okouo, kuris pelnė 15 taškų ir atkovojo 9 atšokusius kamuolius.

Svečių gretose rezultatyviausiai žaidė Tomas Dimša, kurio sąskaitoje 13 taškų.