Sezonas pradėtas nesėkme

Pirmose oficialiose Lietuvos krepšinio lygos rungtynėse rezultatu 62:68 (17:16; 10:16; 15:24; 20:12) nusileista Alytaus „Dzūkijai“.

Pirmasis rungtynių kėlinys vyko taškas į tašką, tačiau antrąjį kėlinį geriau sužaidę šeimininkai po pirmosios rungtynių pusės turejo 5 taškų pranašumą.

Trečiąjį kėlinį taip pat geriau sužaidė Alytaus komanda, kuri vienu metu turėjo net 18 taškų pranašumą, tačiau „Nevėžio“ krepšininkai, vedini Georgios Kalaitzakio, ketvirtajame kėlinyje sugebėjo panaikinti didžiulį pranašumą ir net išlyginti rezultatą. Vis tik rungtynių pabaigą užtikrinčiau sužaidė „Dzūkijos“ krepšininkai ir šventė pergalę.

„Nevėžio“ gretose rezultatyviausiai žaidė 20 taškų pelnęs Georgios Kalaitzakis. Dvigubą dublį surinko Julius Kazakauskas, kuris pelnė 13 taškų ir atkovojo 10 kamuolių.

Nugalėtojams po 12 taškų pelnė Paulius Danisevičius ir Gediminas Žalalis.