Kėdainių „Nevėžis” turi naujus šeimininkus

Kėdainių „Nevėžis” turi naujus šeimininkus

Šiandien, 2019 m. rugpjūčio 23 d., naujieji savininkai Aurimas Žemaitis ir Vytenis Gulbinas oficialiai perėmė visas VšĮ „Veržlusis Nevėžis” dalis. Pirmas žengtas žingsnis – atsiskaityta su Valstybine mokesčių inspekcija, taip sugrąžinant paramos gavėjo statusą bei panaikinant visas sąsajas su „Krepšinio angelų” fondu.

Tai reiškia, jog Kėdainių „Nevėžis” per papildomą terminą pateikdamas atitinkamus dokumentus Lietuvos krepšinio lygai, padarė visus nuo klubo priklausančius veiksmus ir dabar lauks LKL valdybos sprendimo dėl komandos dalyvavimo 2019/2020 „Betsafe-LKL“ čempionate.

Šiuo metu yra atliekamas auditas. Galutinai sužinojus tikslų įsipareigojimų dydį, bus susisiekta su visais kreditoriais ir sudarytas aiškus bei tikslus grafikas įsipareigojimams padengti.

Naujaisiais savininkais tapę jauni verslininkai artimiausiu metu formuos naują valdybą, kurioje tikimąsi turėti Kėdainių „Nevėžio” šviesia ateitimi suinteresuotų vietinių kėdainiškių.

Artimiausiu metu planuojama pristatyti naujus dalininkus, pilnai suformuotą komandą bei plačiau papasakoti apie naują Kėdainių „Nevėžio“ viziją.