„Nevėžis“ patyrė nesėkmę Alytuje

Lietuvos krepšinio lygos („Betsafe–LKL“) pirmenybėse šeštadienio vakarą Kėdainių „Nevėžis“ (0/3) patyrė pralaimėjimą Alytaus „Dzūkijai“ (1/1) rezultatu 61:81 (4:38, 13:6, 23:22, 21:15).

„Nevėžiui“ šiose rungtynėse trečdalį komandos taškų surinko Chauncey Collinsas, kurio sąskaitoje buvo 22 taškai. „Dzūkijos“ gretose išsiskyrė Dominykas Domarkas bei Kendrickas Brownas, kurie pelnė po 14 taškų.

Alytiškiai rungtynių pradžioje į priekį išsiveržė rezultatu 10:0.

Antrajame kėlinyje „Nevėžio“ puolimas įsibėgėjo, o dzūkų – sustojo. Vis dėlto gerai sužaistas pirmasis kėlinys į pertrauką aikštės šeimininkams leido išeiti turint saugų pranašumą – 44:17.

Po pertraukos komandų žaidimas išsilygino ir svečiams pavyko sumažinti savo atsilikimą (40:66). Vis dėlto pergalę šiose rungtynėse iškovojo aikštės šeimininkai.

„Nevėžis“: Chauncey Collinsas 22 (6 atk. kam.), Jon-Christopheris Fulleris 11, Gabrielius Maldūnas 10 (11 atk. kam.), Aidas Einikis 6.

„Dzūkija“: Kendrickas Brownas (3 per. kam.) ir Dominykas Domarkas (7 rez. perd., 4/4 trit.) po 14, Egidijus Dimša (10 atk. kam.) ir Paulius Petrilevičius po 12, Gedimins Žalalis 7.